Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Płatności

Formy płatności.

 

Możliwe są następujące formy płatności:
Przelewem:
Forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym pieco.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

 

Przelewem online:
Szybkie płatności w trybie on-line, umożliwiające Państwa Klientom dokonanie płatności w preferowanej formie – czy to za pośrednictwem karty kredytowej Visa i MasterCard, szybkiego e-transferu, przelewu internetowego czy też płatności gotówką lub telefonem komórkowym to dziś wymóg rynku. Dotpay świadczący swoje usługi w tym zakresie nieprzerwalnie od 2001 roku, dzięki ogromnemu doświadczeniu i dogłębnej znajomości rynku, pomaga Państwu oraz Państwa klientom dokonywać płatności łatwo i bezpiecznie, zapewniając najwyższy standard obsługi i bezpieczeństwa transakcji w sieci Internet.

 

Płatności kartą:

Płatności kartami kredytowymi i e-przelewami rozliczane są za pośrednictwem centrum rozliczeniowego DOTPAY www.dotpay.pl

 

Raty:
Kupuj na raty bez wychodzenia z domu.
Platforma Ratalna umożliwia wygodne robienie zakupów na raty przez internet, bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że dodasz naszą stronę do "ulubionych", lub do "zakładek", a kiedy robiąc zakupy znajdziesz interesujący Cię towar umożliwimy Ci dokonanie zakupów na atrakcyjne raty!

www.PlatformaRatalna.pl

 


Uwaga dane do przelewów zagranicznych.
Chopcian.com Kewlar Piotr Chopcian
ul.Armii Krajowej 52A
57-200 Ząbkowice Śląskie
Nazwa banku
Kody SWIFT i dane szczegółowe
BREX PL PW MBK
mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING)
LODZ
SKRYTKA POCZTOWA 2108
90-959 LODZ 2

nr konta: PL82 1140 2004 0000 3002 3736 6326

pixel