Łatwy zwrot towaru
Jest to piec który ma wentylator i dmucha gorącym powietrzem. Nie ma płaszcza wodnego i nie można go podłączyć do kaloryfera.
Piece z płaszczem wodnym można kupić klikając: TUTAJ
Kuchnie do kaloryferów można kupić klikając: TUTAJ
DANE TECHNICZNE:
- moc 70kw
- sterownik do płynej regulacji pracy pieca
- drzwi wsadowe i popielnikowe o wymiarach 550x400mm uszczelnione sznurem,
- palenisko w całości obudowane płaszczem
- świetna dynamika cieplna dzięki przemyślanej konstrukcji, co skutkuje najkrótszym czasem rozgrzewania pieca
- wymienny ruszt
- pokrycie atestowaną farbą żaroodporną,
- wymiar króćca kominowego ϕ=250mm,
- solidna i estetyczna konstrukcja,
- wymiary zewnętrzne szer. x gł. x wys. około 80x115x210cm
Piec dedykowany do ogrzewania pomieszczeń przemysłowych jak warsztat, hala produkcyjna, suszarnia czy magazyn, jednak ze względu na doskonałe i estetyczne wykonanie przy pomocy wycinarek laserowych i pras krawędziowych CNC nadaje się również do zapewnienia komfortu cieplnego w sklepach i obiektach handlowych.
Duże drzwi załadunkowe i popielnikowe zapewniają łatwy dostęp do wnętrza, oraz umożliwiają palenie nawet bardzo grubymi polanami. Komora spalania o wymiarach około 55x55x85cm pomieści drewno na wiele godzin, a zamontowany deflektor płomienia ogranicza ucieczkę gorących spalin do komina. Podnosi to efektywność wykorzystania paliwa, obniża koszty i zmniejsza częstotliwość załadunku.
Wydajny i cichy wentylator o średnicy ϕ=550mm i wydatku 8500m3/h tłoczy powietrze pomiędzy rdzeń wykonany z blachy kotłowej o grubości 6mm i 10 mm , a płaszcz z blachy 1,5mmi 2mm i kieruje je do czterech odpływów o średnicach ϕ=160mm.
-Sterownik do regulacji pracy pieca,
- Blacha kotłowa #6mm i 10mm P265GH i 16M03,
- Napowietrzana komora spalania,
- Innowacyjna konstrukcja paleniska zapewniająca najwydajniejszy odzysk ciepłego powietrza,
- Drzwiczki uszczelnione sznurem oraz regulowane ,
- Najwydajniejszy i cichy wentylator 8500m/h,
- Wymienny ruszt wysokiej jakości,
- Deflektor płomienia obniżający zużycie paliwa o 38 %,
- Palenisko obudowane w całości,
- Bardzo estetyczny wygląd,
Ogrzewacz pomieszczeń spełnia wymagania zawarte w normie PN-EN 13240:2008, PN-EN 60335-1:2012 ; PN-EN 603 - - . Ogrzewacze Pomieszczeń na Paliwa Stałe. Wymagania i Badania, zharmonizowanej z dyrektywą UE Wyroby Budowlane (89/ 1 06/ EWG) -
Promocja! "Dostawa gratis na terenie całego kraju"
Czyli dostarczamy bezpłatnie ten towar w dowolne miejsce w Polsce.
"Większość towarów wysyłamy w ciągu 24H, po sprawdzeniu stanu magazynowego!"
Po zamówieniu (w godzinach pracy) magazynierzy sprawdzają, czy zamówiony towar jest w magazynie, odpowiadają e-mailem lub telefonicznie.



















